Líbí se Vám naše stránky? Chtěli by jste ocenit naši práci a podpořit nás? Staňte se naším patronem! 

Je to jednoduché, díky webovým stránkám PATREON.COM nyní můžete drobnou částkou přispět na naši věc. Stačí na stránce PATREON.COM/PRIBEHKOLA kliknout na tlačítko  BECOME A PATRON , zaregistrovat svůj email, zvolit částku, kterou nás chcete každý měsíc podpořit, vše potvrdit kartou a je to!

stanteseCo přesně je Patreon? 
Patreon.com je crownfoundingová platforma otevírající cestu jak se propojit se svými oblíbenými tvůrci a zaplatit jim za to, že dělají to co milují,
a za to co milujete i Vy. Pár dolary měsíčně můžete podpořit svého favorita a stát se tak opravdovým PATRONEM. 

Co je to crownfounding?
Crowdfunding (česky skupinové financování nebo davové financování) je způsob financování, při kterém větší počet jednotlivců přispívá menším obnosem na cílový projekt a tím mu vyjadřuje svou podporu. 

Jaký je přesný postup jak se stát patronem?
Prvním krokem je navštívení internetových stránek  https://www.patreon.com/pribehkola. Zde můžete v levé části vidět počet našich patronů a cíle, které jsme si vytyčili. Ve střední části pak krátké povídání o nás, pod kterým jsou vystavené malé ukázky materiálů určené právě pro naše patrony. A v pravé části již můžete kliknout na tlačítko  BECOME A PATRON nebo JOIN 1$ TIER, kde po jednoduché registraci zvolíte částku, kterou nám chcete přispívat (min 1$), vše potvrdíte kartou a je to!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme Vám a těšíme se na brzkou shledanou